Zaujala vás naše kniha, ale čtení není úplně pro vás?

Zkuste audio verzi načtenou přímo Daliborem Jarošem.

Audiokniha Základy SEO:
Jasně a stručně

Tahle kniha Vám dá k dispozici všechny POSTUPY, všechny ŠABLONY a NÁSTROJE, které potřebujete, abyste dostali svůj web na přední pozice ve vyhledávačích.

Tady máte malou ochutnávky z knihy, abyste nekupovali zajíce v pytli:

❇️ Základní SEO pojmy

Ať už se rozhodnete SEO věnovat sami nebo jej předáte do rukou specialisty, tyhle pojmy byste měli znát. Už žádné dlouhé porady s vaším SEO specialistou, na kterých na Vás sype odbornosti a Vy jen kývete hlavou. Byť netušíte o čem je řeč. STOP, teď už Vás neopije rohlíkem!

❇️ On-page a Off-page SEO v praxi

Nevíte, co si pod pojmem On-page a Off-page SEO představit? Nevadí, přesně od toho je zde naše kniha. Najdete v ní přesné a hlavně osvědčené postupy, jak se pomocí těchto metod dostat na světlo světa. Na vytoužené první pozice na Googlu nebo Seznamu. Tam čekají zákazníci a tyto praktiky Vám pomohou je získat.

❇️ Vyhodnocování SEO

Tahle kapitola má cenu zlata. A to doslova. Ukážeme Vám, jak v praxi poznat konkrétní výsledky SEO. Dostanete jasnou odpověď, jestli a jak moc se Vám investice do SEO vyplácí. Hlídejte takto SEO specialistu a uvidíte jak se začne otáčet a kolik nových zákazníků k Vám začne chodit z vyhledávání.

❇️ Obrázkové SEO

Ano, čtete dobře. I u obrázků je výhodné řešit SEO. Udělejte SEO u Vašich obrázků podle návodů v knize a utečte konkurenci, které o tomhle trendu ještě neví. Budete zase o krok před nimi.


Kdo jsme a proč se učit SEO právě od nás?

Nejsme teoretici, ale praktici.
S Michalem jsme v online světě přes 15 let a do SEO jsme za tu dobu investovali tisíce hodin času a miliony korun. Neopakujte naše drahé chyby!

Michal Binka

Michal se v marketingu pohybuje od roku 2003. 12 let sbíral zkušenosti v exekutivních a řídicích funkcích ve středně velkých a velkých firmách na pozici marketingového ředitele. Od roku 2018 si plní sen na vlastní podnikatelské cestě. Naplno se věnuje výhradně problematice SEO (je autorem již několika knih o SEO) a provozu několika svých e-shopů.

Dalibor Jaroš

Dalibor se pohybuje v internetovém byznysu od roku 2006. Začínal tvorbou webů, e-shopů a aplikací, jako klasický freelancer. Postupně se jeho aktivity v online světě rozrůstaly a k letošnímu roku (2022) je spolumajitelem 6 firem s ročním obratem přes 100 milionů korun.
Od začátku roku 2017 se plně věnuje Collabimu, což je největší a nejpoužívanější český SEO nástroj.

dj-top

Obsah audioknihy Základy SEO: Jasně a stručně

Předmluva, autoři, proč (6:49)

Základní pojmy (44:31)

Klíčová slova (27:05)

On-page SEO v praxi (24:00)

Off-page SEO v praxi (27:08)

Technické SEO – základy (26:54)

Vyhodnocování v SEO (24:19)

Obrázkové SEO (9:35)

Závěrem (1:02)

Kompletní audiokniha (3:11:24)

Toto je oficiální audiokniha nejpoužívanějšího SEO nástroje v ČR a SR -> Collabimu.

Začněte dnes.

197 Kč

Audiokniha Základy SEO: Jasně a stručně

p.s.: přejeme příjemný poslech.

Kontakt Ochrana osobních údajů

© 2022 Collabim s.r.o.